Rodinné výlety v České republice

V České republice nechybí množství možností pro rodinné výlety, které vám zaručí nezapomenutelné zážitky. Chcete-li prozkoumat alespoň část z nich, nemusíte hledat daleko. V článku se dozvíte o nejlepších destinacích, které v naší zemi najdete. Zaujme vás například skvělá kombinace zoologické zahrady a botanického ráje, divoká příroda se vzácnými živočichy, nebo také fascinující skalní útvary. Pokud preferujete vodní radovánky, rozhodně neváhejte navštívit Lipno. A to ještě není všechno! Přečtěte si článek, abyste zjistili více o těchto fantastických místech pro vaše rodinné dobrodružství!

[Family posing in front of breathtaking Czech scenery]. Sigma 85 mm f/1.4. No text.

Království dětí: Zoo a botanická zahrada

Vstupte do království, které je připraveno potěšit vaše děti a rozvinout jejich zájem o přírodu. Zoo a botanická zahrada v České republice nabízejí nejen vzrušující setkání s živými zvířaty, ale také zábavné a edukativní programy pro celou rodinu.

Pobyt v Zoo a botanické zahradě je vynikající pro rozvoj hrubé motoriky u dětí. Procházení rozlehlým areálem a sledování zvířat je skvělým cvičením, které posiluje jejich tělesné schopnosti. Vaše děti mohou běhat po vyběhnutích nebo se proplétat mezi stromy v botanické zahradě, čímž se aktivně zapojují do pohybu.

V rámci zoo a botanické zahrady se můžete také zúčastnit různých krmení zvířat a zážitkových programů. Vaši malí dobrodruzi budou mít jedinečnou příležitost sledovat, jak se zvířata stravují, a dokonce je mohou nakrmit sami. Tato interakce posouvá jejich zážitek na úplně novou úroveň a přináší jim nezapomenutelné vzpomínky.

Království dětí: Zoo a botanická zahrada je skvělým místem, kde se vaše rodina může procházet mezi živoucími tvory a objevovat krásu přírody. Nejenže poskytuje vzrušení a zábavu, ale také přispívá k rozvoji důležitých dovedností u vašich dětí, včetně jejich hrubé motoriky.

2 - [Children observing exotic animals during an interactive feeding session]. Nikon D750. No text.. Sigma 85 mm f/1.4. No text.

Poznejte divokou přírodu a živé zvířata

Pokud máte doma malé přírodovědce, tak je právě pro vás ta pravá volba pro rodinný výlet. Česká republika je totiž bohatá na malebná místa, kde si vaše děti mohou prohlédnout přírodní krásy a potkat živá zvířata.

Jednou z těchto atrakcí je i krásná Zoo a botanická zahrada Království dětí. Tento zajímavý komplex nabízí skvělý zážitek pro celou rodinu. Vaše děti budou nadšené z procházky mezi živými zvířaty, jako jsou lvi, tygři, sloni a mnoho dalších. Botanická zahrada zaujme nejen květinovými aranžemi, ale také procházkami ve stromoví a exotickými rostlinami.

Další možností je navštívit fascinující skalní město Adršpašsko-Teplické skály. Tato přírodní památka je známá svými unikátními skalními útvary, které vzbuzují obdiv všech návštěvníků. Vaše děti budou nadšené z možnosti vyšplhat se po skalách a prozkoumat tajemné jeskyně.

Nebo si zajeďte na vodní radovánky na Lipno, kde si celá rodina užije plavání, windsurfing a vodní lyžování. Pro děti jsou připraveny speciální plošiny a vodní parky, kde se budou moci vyřádit a vyzkoušet různé atrakce na vodě.

Navštivte také hrad Křivoklát, který nabízí prohlídku historických expozic a vypraví vás do kouzla středověké doby. Vaše děti budou nadšené z možnosti obléci si rytířskou zbroj a zúčastnit se fiktivního rytířského turnaje.

Poslední tip je přírodní rezervace Bílé Karpaty, kde si můžete užít pěší turistiku mezi unikátní vegetací a pozorovat vzácné druhy ptáků. Pro děti bude tento výlet nejen poučný, ale také skvělou možností pro rozvoj jejich zájmu o přírodu.

Takže pokud hledáte rodinné výlety s prvky divoké přírody a živými zvířaty, tato místa jsou pro vás tím pravým. Vaše děti budou nadšené a vy si užijete společné chvíle strávené v přírodě.

Krmení zvířat a zážitkové programy

Jste rodina plná dobrodružství a mateřství? Tohle místo je pro vás přesně to pravé! Navštivte jedno z našich unikátních míst v České republice, kde můžete nejen pozorovat zvířata, ale také se zapojit do jejich krmení a zažít nezapomenutelné chvíle.

Ve spolupráci s našimi zkušenými průvodci můžete seznámit své děti s ohleduplným zacházením a péčí o zvířata. Sami si vyzkoušíte, jak se starat a krmit různé druhy zvířat v našich zábavných programech. Díky tomu se vaše děti naučí respektovat a chránit přírodu, současně si užívají nezapomenutelný zážitek plný radosti a napětí.

Samotné krmení zvířat je vždy velkým potěšením pro celou rodinu. Děti budou mít možnost se blíže seznámit se zvířecími mláďaty a vidět, jak maminky své potomky pečují a krmit je. To je skutečné mateřství v akci! Vaši malí dobrodruzi si tak budou moct odnést nejen nové poznatky, ale i nezapomenutelné vzpomínky na ty okamžiky, kdy se ocitli tváří v tvář s přírodou a viděli mateřství doopravdy na vlastní oči.

Připravte se na úžasnou rodinnou aktivitu, která vás nadchne a přinese spoustu legrace. Vaše děti budou nadšeny, jak se stanou dočasnými členy zvířecí rodiny a zažijí dokonalý zážitek, který je přiblíží k přírodě a k úctě k ní. Nezapomenutelné chvíle mateřství s vámi i s vašimi dětmi vynesou jejich zážitky na zcela novou úroveň!

Nejdůležitější informace z článku

Kategorie Informace
Království dětí: Zoo a botanická zahrada – Nabídka vzrušující setkání s živými zvířaty
– Edikativní programy pro celou rodinu
– Rozvoj hrubé motoriky u dětí
Skalní město Adršpašsko-Teplické skály – Unikátní skalní útvary
– Možnost lezení a via ferrata
– Dobrodružný výlet pro celou rodinu
Vodní radovánky na Lipně – Plavání, windsurfing, a vodní lyžování
– Speciální plošiny a vodní parky pro děti
– Ideální destinace pro rodinné výlety
Hrad Křivoklát – Prohlídka historických expozic
– Kouzlo středověku a rytířské turnaje
– Možnost nákupu suvenýrů
Přírodní rezervace Bílé Karpaty – Pěší turistika mezi unikátní vegetací
– Pozorování vzácných druhů ptáků
– Božské místo pro rodinné výlety

Skalní město Adršpašsko-Teplické skály

Skalní město Adršpašsko-Teplické skály je jedno z nejzajímavějších a nejkrásnějších skalních útvarů v České republice. Nachází se v Krkonošském národním parku, a proto je ideálním místem pro rodinný výlet spojený s procházkami a objevováním přírodních krás.

Tato oblast je známá svými fascinujícími skalními útvary ve všech možných tvarech a velikostech. Můžete zde objevovat impozantní skalní věže, pestré skalní stěny a malebné průchody. Prozkoumáte zde jedinečnou krajinu a uvidíte, jak přirozené prvky mohou vytvořit tak magické a překvapivé místo.

Navíc, pokud máte děti, v Adršpašsko-Teplických skalách si přijdou na své. Existuje zde možnost lezení po skalních stěnách a via ferrata, což je pro ně vzrušující a adrenalinový zážitek. Tady se mohou stát malými dobyvateli skal, kteří zdolávají své vlastní výzvy.

Skalní město Adršpašsko-Teplické skály nabízí nezapomenutelný a dobrodružný výlet pro celou rodinu. Ať už vám jde o to objevovat přírodu, vydat se na dobrodružství nebo jen relaxovat v krásném prostředí, toto místo vám to všechno poskytne.

Prozkoumejte fascinující skalní útvary

Pokud hledáte nevšední dobrodružství v přírodě, neměli by jste vynechat návštěvu skalního města Adršpašsko-Teplických skal. Toto jedinečné místo se nachází v malebné krajině v blízkosti města Trutnov a nabízí skvělý zážitek pro celou rodinu. Skalní útvary zde dosahují ohromných rozměrů a připomínají fantastické tvary, které se mohou proměnit v nejrůznější bytosti a tvory.

Při procházce mezi skalními bloky budete mít pocit, že jste se ocitli v jiném světě. Určitě nezapomeňte na foťák, protože tyto jedinečné skalní útvary budou vypadat úchvatně na vašich fotografiích.

Pro ty, kteří touží po adrenalinovějším zážitku, je zde také možnost vyzkoušet si lezení nebo jít po ferratě. Toto je skvělá volba pro rodiny s dětmi, které mají rády trochu výzvu a adrenalin. Samozřejmě vždy v doprovodu zkušeného průvodce, který vás provede těmito atrakcemi a zajistí vaši bezpečnost.

Takže pokud chcete vidět přírodní krásy, které vás ohromí svým rozměrem a tvarem, a zároveň si užít trochu adrenalinu, navštivte skalní město Adršpašsko-Teplické skály. Budete ohromeni z toho, co příroda dokáže vytvořit a budete si užívat nezapomenutelný zážitek s celou rodinou.

Adrenalinové aktivity jako lezení a via ferrata

Adrenalinoví nadšenci a milovníci dobrodružství se jistě nemohou dočkat návštěvy destinace, která nabízí nezapomenutelné adrenalinové aktivity. Lezení a via ferrata jsou jednou z nejoblíbenějších aktivit pro ty, kteří si rádi zvýší srdce o pár tepů navíc a chtějí zažít dobrodružství v přírodě i s rodinou.

Lezení je sport, který vyžaduje sílu, vytrvalost a dovednost. Česká republika má řadu malebných skalních útvarů a hor, které nabízejí skvělé podmínky pro lezení. Pro začátečníky i pokročilé lezce je zde mnoho lezeckých center, kde si mohou vyzkoušet různé druhy lezení a zdokonalit své dovednosti. Profesionální trenéři a instruktoři poskytují výuku a radí, jak správně držet a používat lezeckou výbavu.

Via ferrata je italský výraz pro „železnou cestu“ a znamená lezení po speciálních železných zábradlích a žebřících zajištěných na skalních stěnách. Tato adrenalinová aktivita je určena převážně pro začátečníky, kteří se chtějí seznámit s horolezeckými technikami. Via ferrata nabízí možnost prozkoumat fascinující skalní útvary a současně si užít adrenalinového zážitku bez nutnosti výcviku v horolezení.

Česká republika disponuje mnoha atraktivními lokalitami pro lezení a via ferrata. Mezi nejznámějšími patří skalní město Adršpašsko-Teplické skály, kde si přijdou na své lezci všech úrovní dovedností. Toto skalní území je unikátní svou rozmanitostí skalních útvarů a nabízí i výhledy na malebnou přírodu okolí.

Pokud hledáte adrenalinové aktivity, které přinesou nejen dobrodružství, ale i zážitky pro celou rodinu, lezení a via ferrata jsou tou správnou volbou. Vydejte se do české přírody a zažijte společně s rodinou adrenalinová dobrodružství na skalách!

Vodní radovánky na Lipně

Lipno je jedno z nejoblíbenějších míst pro rodinné výlety v České republice. To není překvapení, protože tato přehrada v jižních Čechách nabízí širokou škálu vodních aktivit pro celou rodinu.

Děti se mohou ponořit do světa vodní zábavy a vy a vaše děti si můžete užívat nezapomenutelné chvíle plné adrenalinu. Plavání v čisté a teplé vodě je perfektní způsob, jak si užít léto. Pro ty, kteří hledají trochu víc vzrušení, je tu windsurfing nebo vodní lyžování.

Pro malé děti je na Lipně také k dispozici mnoho vodních plošin a parků, které jsou ideální pro jejich bezpečné hraní a plavání. To je skvělý způsob, jak spojit zábavu s mateřstvím. Můžete se klidně opalovat na břehu, zatímco vaše děti si hrají na plovoucích hradech a skluzavkách.

Nechejte se unést atmosférou a s celou rodinou se vydejte na vodní radovánky na Lipně. Užijte si společně čas, plný smíchu a nezapomenutelných zážitků.

Plavání, windsurfing a vodní lyžování

Jste rodina, která miluje vodní radovánky? Tak to jste na správném místě! Česká republika nabízí mnoho možností pro plavání, windsurfing a vodní lyžování. Ať už preferujete sladkovodní jezera nebo adrenalinové vlny ve vodních parcích, tady si každý najde to své.

Jedním z nejpopulárnějších míst pro vodní aktivity je Lipno. Tohle jezero, nacházející se v Jihočeském kraji, je ideální pro plavání ve svých čistých vodách. V letním období je Lipno plné energie a dětského smíchu. Kromě běžného plavání si zde můžete vyzkoušet windsurfing nebo dokonce vodní lyžování. Je zde k dispozici mnoho pronájmů vodních sportovních potřeb, takže se nemusíte starat o vybavení.

Pokud hledáte něco o něco adrenalinovějšího, můžete vyrazit do jednoho z vodních parků v České republice. Tady se vaše děti nebudou nudit! Mnoho vodních parků nabízí nejen skluzavky a bazény, ale také plošiny a parky na vodě, které jsou speciálně navrženy pro děti. Zde se mohou vyřádit a užít si zábavu plnou vodních her a atrakcí. A vy se můžete nechat unášet proudem divoké řeky či si zalyžovat na umělém vlnobití. Skvělý způsob, jak strávit aktivní rodinný den!

Tak neváhejte a vyražte se svou rodinou na vodní dobrodružství v České republice. Plavání, windsurfing a vodní lyžování vás čekají na vás!

3 - [Family enjoying a day of water activities at a picturesque Czech lake]. Nikon D750. No text. Sigma 85 mm f/1.4. No text.. Sigma 85 mm f/1.4. No text.

Plošiny a parky na vodě pro děti

Plošiny a parky na vodě jsou skvělým místem pro rodinný výlet plný zábavy a relaxace. Tyto atrakce nabízejí dětem nejen skvělé vodní radovánky, ale také příležitost k rozvoji jejich dovedností a koordinace.

Ve vodních parcích se děti mohou vyřádit na tobogánech, skluzavkách a různých vodních hřištích. Některé plošiny mají dokonce i umělé vlny, které umocňují pocit zábavy a dobrodružství. Děti se mohou také brodit v bazénech s různou hloubkou, která je přizpůsobená jejich věku.

Parky na vodě jsou ideálním místem pro odreagování se na houpačkách, trampolínách a vodních skluzavkách. Tyto parky jsou obvykle umístěny přímo na vodní hladině a děti se mohou skákat a plavat mezi jednotlivými atrakcemi. To je zárukou mnoha smíchu a veselí.

Pokud hledáte místo, kde děti stráví celý den plný zábavy a radosti, plošiny a parky na vodě jsou tím pravým místem. Přineste své děti na jedno z těchto míst a nechte je prozkoumat všechny tyto zábavné atrakce. Určitě se nebudou nudit a budou si užívat každou chvíli.

Pamatujte, že voda může být nebezpečná, zejména pro malé děti. Vždy dbáme na bezpečnost a dohlížíme na své děti, aby byly v bezpečí. Děti také nezapomeňte poučit o pravidlech a zdůrazněte význam bezpečnosti při pobytu ve vodě.

Nezapomeňte si s sebou vzít sluneční brýle, opalovací krém a koupací pláštěnku, abyste byli připraveni na celý den strávený na sluníčku.

Celá rodina si užije relaxace a zábavy na vodních plošinách a parcích. To je ideální místo pro zasloužený rodinný odpočinek a naplnění energií.

4 - [Family having fun on a vibrant water playground]. Canon EOS 5D. No text. Sigma 85 mm f/1.4. No text.. Sigma 85 mm f/1.4. No text.

Hrad Křivoklát

Hrad Křivoklát je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších českých hradů. Nachází se v malebném prostředí Křivoklátského lesa a nabízí nezapomenutelný zážitek nejen pro rodiny s dětmi.

Při prohlídce hradu se návštěvníci mohou seznámit s historií hradu a prozkoumat jeho historické expozice. Zvláště děti budou nadšeny z možnosti shlédnout unikátní artefakty a zhlédnout autentické rytířské zbroje.

Křivoklát láká také svou atmosférou a středověkým kouzlem. Návštěvníci mají možnost se stát součástí rytířského turnaje, při kterém se dozvědí spoustu zajímavých informací o tehdejším životě a zvyklostech.

Celý hrad je obklopen malebnou přírodou, která nabízí možnost pro pěší výlety. Okolní lesy jsou také domovem vzácných druhů ptáků, které je možné pozorovat při procházce po okolí.

Navštívit hrad Křivoklát je tedy ideální volbou pro rodinný výlet, který zaujme děti i dospělé.

Prohlídka hradu a historických expozic

Prožít vzrušující dobrodružství a zároveň poznat zajímavou historii? To je možné při prohlídce hradu Křivoklát a jeho historických expozic. Tento jedinečný hrad, který se nachází v malebné krajině středních Čech, nabízí bohaté a poutavé zážitky pro celou rodinu.

Při prohlídce hradu se ocitnete ve světě minulosti, kdy rytíři žili na svých hradbách. Procházet se chodbami a sálami tohoto impozantního stavby je jako vstoupit do jiného světa. Historické expozice vám umožní poznat každodenní život na hradě, dozvíte se o zbraních, způsobu oblékání a zvyklostech obyvatel. Na hradě se nachází i muzeum, které se zaměřuje na historii hradu a jeho význam v minulosti.

Pro děti je prohlídka hradu nezapomenutelným zážitkem. Budou mít možnost se projít temnými věžemi, vyhlédnout z věže a pozorovat okolní krajinu. V rámci prohlídky jsou také pořádány rytířské turnaje, díky nimž se děti mohou ocitnout v rytířském světě a prožít dobrodružství.

Navštěvovat hrad Křivoklát je nejen zábavné, ale také vzdělávací. Výklad průvodce je zajímavý a poutavý, čímž přenáší informace o historii hradu a životě ve středověku vrozumitelné podobě i pro děti. Díky tomu se nejen pobavíte, ale také se dozvíte něco nového.

Pokud máte rádi historii, dobrodružství nebo jenom protáhnutí nohou na čerstvém vzduchu, prohlídka hradu Křivoklát je pro vás ta pravá volba. Nechte se unést do tajemné minulosti a stoupněte na pomyslný trůn rytířů a království minulosti.

Kouzlo středověku a rytířské turnaje

Jste zvědaví na vzrušující dobrodružství ze středověku? Hrad Křivoklát je pro vás tou pravou volbou! Tato historická pevnost se nachází v malebném prostředí přírodního parku a nabízí zážitky plné kouzel a tajemství.

Při prohlídce hradu se budete potápět do minulosti a můžete se těšit na fascinující historické expozice. Prozkoumejte věže, vězení a středověké kostely a objevujte jejich tajemství a příběhy. Uvidíte předměty, které vás vtáhnou do doby rytířů a šlechty.

Jedním z vrcholů návštěvy je pořádání rytířských turnajů. Sledujte statečné rytíře, kteří se utkávají ve vzrušujících soubojích na koních. Zde uvidíte dovednosti, sílu a odhodlání těchto statečných bojovníků. Pro děti jsou připraveny speciální programy, kde se mohou stát sami rytíři nebo princezny a prožít tento okamžik na vlastní kůži.

V hradním obchodě si zakupte suvenýry a připomeňte si svou návštěvu Křivoklátu. Třeba vás zaujme rytířská výstroj nebo historické předměty. Neplaťte zlato, ale peněženku si rozhodně vemte s sebou. Připravte se na návrat do časů, kdy kouzlo středověku ovládalo svět.

Přírodní rezervace Bílé Karpaty

Přírodní rezervace Bílé Karpaty se nachází na pomezí České republiky a Slovenska a je jedním z nejvýznamnějších přírodních území ve střední Evropě. Tato malebná oblast je ideálním cílem pro rodinné výlety s dětmi, kde se můžete seznámit s unikátní vegetací, a to především s jednou z nejbohatších evropských lokalit s pestrým výskytem orchidejí.

Přírodní rezervace nabízí také bohatý výběr pěších turistických tras s různou náročností, které vás provedou malebnými údolími a kopcemi, ať už si vyberete snadnou procházku, nebo náročnější trek. Při této příležitosti můžete také pozorovat vzácné druhy ptáků, které v této oblasti žijí.

Pro děti je tu nejen možnost poznávat zajímavé flóru, ale také se seznámit s přírodou a učit se o chráněných druzích. Přírodní rezervace nabízí výlety s průvodcem, kteří dětem ukážou, jak chránit přírodu a jak se chovat ve volné přírodě.

Nezapomeňte si přibalit piknikový koš s občerstvením a prožijte s rodinou úžasný den v jednom z nejkrásnějších koutů České republiky.

Pěší turistika mezi unikátní vegetací

Pokud jste milovníci přírody a rádi se vydáváte na pěší výlety, pak je pro vás přírodní rezervace Bílé Karpaty jako stvořená. Tato malebná oblast nacházející se na hranicích s Rakouskem je známá svou unikátní vegetací a bohatou faunou.

Počátek vašeho výletu může začít u jedné z mnoha turistických tras, které jsou zde vybudované. Vydejte se do hlubokých lesů s hustými porosty, které skrývají vzácné druhy ptáků a další živočichy. Cestou se vám naskytne krásný výhled na okolní kopce a údolí, které dotváří malebnou atmosféru tohoto místa.

Na vaší trase můžete narazit na unikátní druhy květin, které se v jiných částech České republiky jen tak nesetkáte. Zvláště jarní období je pro pozorování kvetoucí vegetace nejvhodnější. Zdejší bukové lesy vám poskytnou příjemný chládek i v horkých letních dnech.

Na své pěší výpravě můžete narazit na malé krůčky, mostky a lávky, které vás bezpečně přenesou přes potoky a bažiny. Při odpočinku v jedné z přírodních oáz si můžete vychutnat piknik a osvěžit se zdejší pramenitou vodou.

Nezapomeňte si s sebou vzít vhodné oblečení a obuv, abyste se mohli pohodlně pohybovat po různých typech terénu. Ideální je také přibalit si fotoaparát, abyste si mohli zachytit krásnou atmosféru přírodní rezervace Bílé Karpaty a vytvořit si vzpomínky na nezapomenutelný výlet.

Pozorování vzácných druhů ptáků

Pokud milujete přírodu a zvířata, určitě byste neměli přehlédnout jedinečnou možnost pozorovat vzácné druhy ptáků v přírodní rezervaci Bílé Karpaty. Tato oblast vám nabízí jedinečnou příležitost stát se svědkem neuvěřitelných zážitků spojených s pozorováním těchto nádherných tvorů.

Přírodní rezervace Bílé Karpaty se nachází na pomezí Česka a Slovenska a je domovem ohromného množství druhů ptáků. Můžete se těšit na krovy, puštíky, výrů, lejsky a mnoho dalších zástupců zvěře. Díky své unikátní lokalitě a bohaté vegetaci se jedná o místo, které láká ornitology z celého světa.

Vydejte se na pěší turistiku do srdce přírodní rezervace a zapomeňte na každodenní starosti. Budete mít možnost pozorovat tyto nádherné ptáky ve volné přírodě, jak si loví potravu nebo staví hnízda. Je to okouzlující zážitek, který si vaše děti jistě pamatují po celý život.

Kvůli ochraně přírody je důležité dodržovat zásady ochrany přírody a zvířat. Naleznete zde informační tabule, které vám pomohou se správně orientovat a získat další poznatky o jednotlivých druzích ptáků. Je vhodné si sebou vzít dalekohled, abyste si mohli blíže prohlédnout každý detail těchto nádherných tvorů.

Přijďte si užít přírodní bohatství a nechte se okouzlit nádhernými ptáky, které vám tato oblast nabízí. Buďte opatrní, abyste nerušili život v této přírodní oáze. Respektujte toto místo a zanechte ho takové, jaké jste ho našli pro příští generace. Přijďte si užít nezapomenutelný rodinný výlet v přírodě a odpočívat od ruchu města.

Doporučené články

4 komentář

  1. […] parky pro nejmenší děti jsou skvělým místem pro rodinné výlety plné radosti a dobrodružství. V Česku máme širokou nabídku zábavních parků, které jsou […]

  2. […] kde mohou děti ochutnat tradiční česká jídla. Praha opravdu nabízí mnoho možností pro rodinné výlety a zážitky, které si jistě každý člen rodiny […]

  3. […] kempu je jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru rodinného kempu v České republice. Důležité je, aby kemp byl snadno dostupný pro vaši rodinu, ať už cestujete autem, vlakem […]

  4. […] nezapomenutelná dobrodružství. V tomto článku vám přinášíme tipy na ty nejlepší výlety s dětmi v různých částech České republiky. Na Jižní Moravě můžete navštívit zámek Valtice, […]

Komentáře nejsou povoleny.