Dětské smoothie recepty

Hledáte inspiraci pro výživné a zdravé pokrmy pro své malé děti? Příprava chutných a výživných smoothie je skvělým způsobem, jak zahrnout do jejich stravy potřebné vitamíny a minerály. V našem článku se dozvíte, jak správně připravit dětské smoothie recepty, jak vybrat vhodné ingredience a jak se pustit do přípravy. Chcete, aby vaše ratolesti jedly více ovoce a zeleniny? Žádný problém! Budeme vám poradit, jakým ovocem a zeleninou smoothie obohatit. Aby byla chuťová kombinace skvělá, také vám přinášíme osvědčené recepty, jako například banánové smoothie s jahodami nebo meruňkové smoothie. Navíc se dozvíte něco o důležitosti hrubé motoriky u dětí. Tak co čekáte? Připravte si skleničky a pustíme se do smoothie dobrodružství!

[Photo: A colorful and refreshing smoothie filled with fruits and vegetables, a perfect way to nourish your little ones.]. Sigma 85 mm f/1.4. No text.

Výběr správných ingrediencí

Připrava zdravých a chutných smoothie pro naše děti se stává neodmyslitelnou součástí mateřství. Abychom zajistili správné výživové potřeby našich malých miláčků, je nutné pečlivě vybírat kvalitní ingredience.

Ovoce je nedílnou součástí dětských smoothie. Všechny druhy ovoce, jako jsou jahody, banány, meruňky či jablka, jsou bohaté na důležité vitamíny a minerály, které pomáhají posilovat imunitu a podporují zdravý růst. Nezapomeňme na pestrost ovoce, aby se děti naučily milovat různé chutě a benefity, které s sebou každý kousek ovoce přináší.

Kromě ovoce je vhodné do smoothie přidat také zeleninu. Brokolice a špenát jsou vynikajícím zdrojem vlákniny a důležitých živin. Zelenina je také skvělým způsobem, jak ukrýt některé vůně a chutě, které by naše malé „náročné“ jedlíky jinak nemusely přijmout s nadšením.

Výběr správného mixéru je také klíčovým faktorem při přípravě smoothie pro naše děti. Doporučuje se zvolit mixér s vyšší rychlostí, který jemně rozmixuje ovoce a zeleninu na hladkou a lákavou konzistenci. Pro modernejší alternativu je možné použít i smoothie mixéry ve formě lahve, které jsou ideální na cesty či do školy.

A konečně, není nutné strávit přípravou smoothie příliš mnoho času. S několika jednoduchými kroky a malou přípravou, můžeme se dětem věnovat a připravit pro ně zdravou a výživnou svačinu během několika minut.

Výběr správných ingrediencí pro dětské smoothie je tedy důležitým aspektem mateřství. Jistě si uvědomujeme, že chceme pro své děti to nejlepší a smoothie plné vitamínů, minerálů a chutí je tím pravým způsobem, jak toho dosáhnout.

Ovoce

Pro přípravu zdravých dětských smoothie je ovoce jedním z nejdůležitějších ingrediencí. Ovoce je přirozeně sladké, plné vitamínů a vlákniny, která je pro správnou funkci trávicího systému u dětí nezbytná. Kromě toho ovoce dodává smoothie příjemnou chuť a bohatou barvu.

Při výběru ovoce do smoothie je vhodné klást důraz na ovoce s vyšším obsahem vitamínu C a antioxidantů, které podporují imunitní systém a zdravý růst a vývoj dětí. Vynikajícími volbami jsou například jahody, maliny, meruňky, ananas nebo mango.

Hrubá motorika u dětí může být důležitým faktorem při výběru ovoce do smoothie. Například maliny s jejich malými semínky mohou být dobrým cvičením pro prsty a zlepšovat tak jemnou motoriku u dětí. Na druhou stranu, ovoce, které je jednoduše slupatelné, jako například banány nebo mandarinky, poskytuje dětem možnost procvičit své prsty a handričky.

Aby děti přijímaly dostatečné množství ovoce a aby si užívaly smoothie, je vhodné zapojit je do přípravného procesu. Pomocí barevných nádobíček nebo dětského mixéru je můžete nechat vybírat ovoce a mixovat smoothie samy. Tím se podporuje jejich chuť k ovoce a také jejich hrubá motorika.

Zelenina

Zelenina je klíčovou složkou zdravého a výživného smoothie pro děti. Obsahuje důležité vitamíny, minerály a vlákninu, které podporují správný vývoj a růst dětského těla. Přidání zeleniny do smoothie má také výhodu, že může pomoci skrýt chuť některých dalších ingrediencí, které děti občas nechtějí konzumovat samostatně.

Při výběru zeleniny pro smoothie se doporučuje sáhnout po druzích, které mají jemnou chuť a jsou snadno stravitelné pro dětský organismus. Špenát, listový salát nebo římský salát jsou skvělou volbou. Obsahují spoustu vitamínů A, C a K, vápník a železo. Díky jejich jemné chuti se dobře kombinují s ovocem v smoothie a děti je nebudou mít problém vypít.

Další možností je přidání čerstvé okurky. Okurka obsahuje hodně vody a je velmi osvěžující. Má také nízký obsah kalorií, což je přínos při přípravě zdravých smoothie pro děti. Mrkev je také oblíbenou volbou. Obsahuje vitamíny A, C a K, ale i beta-karoten, který je pro děti velmi důležitý pro správný vývoj zraku. Mrkev je sladká a děti ji rády konzumují i ve formě smoothie.

Důležité je také správné přípravné zpracování zeleniny před přidáním do smoothie. Doporučuje se zeleninu důkladně umýt a zbavit nepoživatelných částí, jako jsou stonky nebo semena. Zbylou část zeleniny je vhodné nakrájet na menší kousky, aby se snadno rozmixovala. Tím dosáhneme hladké konzistence smoothie bez stopek zeleniny.

Přidání zeleniny do smoothie pro děti je skvělý způsob, jak jim dodat všechny potřebné živiny a látky, které potřebují pro zdravý růst a vývoj. Experimentujte s různými druhy zeleniny a kombinacemi s ovocem, abyste našli ty nejoblíbenější příchutě vašich dětí. Bude to pro ně nejen zdravé, ale také chutné a zábavné.

Nejdůležitější informace z článku

Výběr ingrediencí Ovoce: jahody, banány, meruňky, jablka
Zelenina: brokolice, špenát, mrkev
Výběr mixéru Stolní mixér pro více porcí
Ruční mixér pro jednotlivé porce
Výkon min. 500 W, ideálně 1000 W
Odolnost proti umytí v myčce
Čas přípravy 5-10 minut
Připravte si ingredience dopředu
Recepty Banánové smoothie s jahodami
Jahodovo-malinové smoothie
Meruňkové smoothie
Brokolice a banánové smoothie
Jablko-špenátové smoothie

Příprava smoothie

Příprava dětského smoothie je jednoduchá a zábavná aktivita, která vám umožní vytvořit chutné a zdravé nápoje pro vaše děti. Při přípravě smoothie je nejdůležitější vybrat správné ingredience a zajistit, aby smoothie bylo lahodné i výživné.

Prvním krokem je výběr mixéru. Doporučuje se používat výkonný mixér s ostrými noži, který dokáže rozmixovat všechny ingredience na hladkou konzistenci. Dalším důležitým faktorem je čas přípravy. S dětmi je lepší si plánovat dostatečný čas, abyste nemuseli spěchat a mohli se v klidu věnovat přípravě smoothie.

K samotné přípravě smoothie je nutné mít připravené čerstvé ovoce a zeleninu. Ovoce jako banány, jahody, meruňky nebo jablka jsou ideální pro vytvoření sladkých a osvěžujících smoothie. Zelenina jako špenát, brokolice či okurky pak dodává smoothie potřebnou dávku vitamínů a vlákniny.

Vysoký obsah vitaminu C v jahodách a malinách, nebo vitamínu A v meruňkách, je skvělý pro posílení imunity a zdraví dětí. Když si vyberete ovoce a zeleninu, kterou vaše děti milují, smoothie bude mít nejen skvělou chuť, ale i výživovou hodnotu.

Nejoblíbenější recepty na dětské smoothie zahrnují například banánové smoothie s jahodami, jahodovo-malinové smoothie, meruňkové smoothie, brokolice a banánové smoothie nebo jablko-špenátové smoothie. Stačí si vybrat recept, shromáždit ingredience a mixovat, dokud nedosáhnete požadované textury.

Nyní už víte, jak jednoduše připravit chutné a zdravé smoothie pro vaše děti. Nechte svou kreativitu volně průchod a experimentujte s příchutěmi i kombinacemi ovoce a zeleniny. Vaše děti si budou vychutnávat každý doušek a vy budete rádi, že jim podáváte nápoje plné živin.

Závěr

Pokud hledáte zdravé svačinky pro své děti, dětské smoothie je ideální volbou. S několika jednoduchými kroky a správnými ingrediencemi si můžete připravit lahodné smoothie, které bude nejen chutnat, ale obsahovat i důležité vitamíny a minerály. Vyzkoušejte různé recepty, abyste našli ty, které nejvíce odpovídají chuti vašich dětí. Příprava smoothie se může stát rodinnou zábavou a zároveň zdravou alternativou ke sladkostem.

Výběr mixéru

Při přípravě dětských smoothie je výběr správného mixéru klíčový. Potřebujete nástroj, který dokáže snadno rozemlít ovoce a zeleninu na jemnou konzistenci bez hrudek. Zde je pár tipů, které vám pomohou si vybrat ten nejlepší mixér pro vaše dětské smoothie:

 • Typ mixéru: Máte na výběr mezi klasickým mixérem na stolní desce a ručním mixérem. Stolní mixér je vhodný, pokud plánujete připravovat smoothie pravidelně a pro více osob najednou. Ruční mixér je kompaktní a snadno přenosný, ideální pro cestování nebo jednotlivé porce.
 • Výkon: Vyhledejte mixér s výkonem minimálně 500 W, aby byl dostatečně silný na rozmixování ovoce, zeleniny a ledových kousků. Pokud chcete více využití, například na přípravu omáček nebo polévek, volte mixér s výkonem alespoň 1000 W.
 • Kapacita: Zvažte, kolik smoothie chcete připravovat najednou. Existují mixéry s nádobou o různých velikostech, od menších (0,5 – 1 l) pro individuální porce až po větší (1,5 – 2 l) pro více porcí najednou.
 • Funkce: Některé mixéry mají přednastavené programy pro různé druhy mixování, jako je nízká rychlost pro rozemílání ovoce a vyšší rychlost pro rozmixování tvrdší zeleniny. Další užitečnou funkcí může být pulzní režim pro rozdrcení ledu.
 • Čištění: Vzhledem k přípravě jídla pro děti je důležité, aby mixér byl snadno čistitelný. Zvažte mixér s odnímatelnými noži a nádobou, které lze bezpečně umýt v myčce.

Využitím těchto tipů můžete vybrat mixér, který bude odpovídat vašim potřebám. Při přípravě smoothie nezapomeňte, že výběr kvalitních ingrediencí je stejně důležitý jako správný nástroj. Nyní, když máte mixér vybrán, můžete se pustit do přípravy chutných a zdravých dětských smoothie receptů.

Čas přípravy

Příprava dětských smoothie je jednoduchá a rychlá záležitost. Můžeš se těšit, že budeš mít hotové výživné smoothie pro svého malého mlsouna během několika minut.

Právě toto je jedním z hlavních důvodů, proč si dětské smoothie získalo tolik fanoušků mezi rodiči. Za pár okamžiků dokážeš vytvořit chutné a zdravé svačinky plné vitamínů a minerálů, a to úplně bez konzervačních látek nebo přidaného cukru.

Typický čas přípravy dětského smoothie se pohybuje kolem 5 až 10 minut. Není to vůbec špatné, jakmile si na to zvykneš, dokážeš smoothie udělat skutečně bleskově.

Při přípravě je důležité mít dostatek čerstvého ovoce a zeleniny na dosah, aby bylo možné okamžitě vyplnit mixér. Většinu dětských smoothie receptů vykonáš během několika jednoduchých kroků a už jen čekáš, až bude výsledná směs hladká a krémová.

Věřím, že budeš příjemně překvapen/a, jak rychle se naučíš připravovat dětská smoothie. Je to skvělý způsob, jak snadno a chutně doplnit vitamíny do jídelníčku tvého dítěte.

Recepty na dětské smoothie

Pokud hledáte inspiraci pro dětské smoothie, připravili jsme pro vás několik jednoduchých a chutných receptů. Děti milují ovocné pochoutky a smoothie je ideální způsob, jak jim poskytnout zdravé a vydatné občerstvení plné vitamínů a živin.

Banánové smoothie s jahodami: Smíchejte banán, jahody, jogurt a trochu medu nebo javorového sirupu pro sladkost. Přidejte trochu mléka nebo vody a mixujte, dokud nedosáhnete hladké konzistence. Podávejte vychlazené.

Jahodovo-malinové smoothie: V mixéru spojte jahody, maliny, jogurt a několik kostek ledu. Mixujte, dokud nevznikne hladká směs. Můžete přidat i trochu pomerančového džusu pro osvěžující chuť.

Meruňkové smoothie: Smíchejte meruňky, banán, jogurt a trochu pomerančového džusu. Přidejte led a mixujte, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Toto smoothie je plné vitamínu C a skvěle osvěží.

Brokolice a banánové smoothie: Zkombinujte brokolici, banán, jablko, jogurt a mléko do mixéru. Mixujte, dokud nevznikne hladká směs. Brokolice dodá smoothie mnoho vitamínu C a vlákniny.

Jablko-špenátové smoothie: Smíchejte jablka, špenát, jogurt a med nebo javorový sirup pro sladkost. Přidejte trochu vody nebo mléka a mixujte, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Tohle smoothie je plné železa a vitamínu A.

Tyto recepty jsou jednoduché a můžete je přizpůsobit podle chuti vašich dětí. Experimentujte s různými kombinacemi ovoce a zeleniny, přidávejte mléko, jogurt nebo džus pro zahuštění a přidání chuti. Vaše děti budou nadšené z těchto zdravých smoothie, která jim dodají energii na celý den.

Banánové smoothie s jahodami

Banánové smoothie s jahodami je skvělou volbou pro dětský svačinkový čas nebo jako zdravá alternativa k sladkým dezertům. Tato lahodná směs vám dodá spoustu energie, vitamínů a minerálů, které jsou důležité pro správný růst a vývoj dětí.

Jako základ tohoto smoothie slouží zralé banány, které jsou bohaté na draslík a vlákninu. Díky své sladké chuti jsou banány oblíbené mezi dětmi. Do smoothie přidáme také lahodné jahody, které jsou plné vitamínu C a antioxidantů. Tyto malé červené bobulky dodají smoothie nejen bohatou chuť, ale také příznivě ovlivní imunitní systém vašeho dítěte.

Pro výrobu tohoto smoothie budete potřebovat použít vhodný mixér. Doporučuji zvolit mixér s výkonným motorem, který zvládne rozmixovat všechny složky smoothie na jemnou a krémovou konzistenci. Pokud máte doma mixér s funkcí drtění ledu, bude to ideální volba.

Příprava tohoto smoothie je velmi jednoduchá. Začneme tím, že oloupeme a nakrájíme banány na menší kousky. Poté přidáme do mixéru také jahody a případně další ovoce dle libosti, například maliny či borůvky. Přidáme trochu mléka a případně med, pokud bychom smoothie chtěli ještě o trochu zaslazenější. Následně všechny ingredience rozmixujeme na jemnou konzistenci.

Banánové smoothie s jahodami může být krásně osvěžující až do mrazáku. Pokud byste chtěli smoothie ochladit, doporučuji přidat do směsi několik kostek ledu před mixováním. Takto vzniklé vychlazené smoothie bude skvělé pro letní dny a způsobí radost každému dítěti.

Nyní víte, jak snadno a rychle připravit výživné banánové smoothie s jahodami. Tato chutná a zdravá svačinka se stane oblíbenou volbou vašich dětí. Přidejte do smoothie i další oblíbené ovoce a zkuste různé kombinace chutí. Těším se, až si vyzkoušíte tento recept a budete si pochutnávat spolu se svou rodinou.

Jahodovo-malinové smoothie

Jahodovo-malinové smoothie je skvělou volbou pro osvěžení dětského jídelníčku plného zdravých a chutných ingrediencí. Tento lahodný nápoj je plný vitaminů a minerálů, které jsou nezbytné pro správný vývoj a růst dětí.

Výběr správných ingrediencí je klíčovým prvkem při přípravě tohoto smoothie. Pro tento recept budete potřebovat čerstvé jahody a maliny. Zelené listy na krajích jahod a stopky u malin odstraňte. Tato ovoce jsou bohatá na antioxidanty, vitamín C a vlákninu, které posilují imunitní systém a podporují zažívání u dětí. Díky nízkému obsahu cukru jsou jahody a maliny vhodnou volbou i pro diety s omezeným příjmem cukrů.

Příprava smoothie je velmi jednoduchá. Vložte do mixéru čerstvé jahody a maliny (můžete použít i mražené ovoce), přidejte malé množství vody nebo mléka podle preferencí vašeho dítěte. Můžete také přidat lžíci medu nebo jiného přírodního sladidla, pokud vaše dítě preferuje sladší chuť.

Mixujte ingredience po dobu 1-2 minut, dokud nedosáhnete hladké konzistence smoothie. Pokud je směs příliš hustá, přidejte trochu vody nebo džusu, aby bylo snadnější pít. Nalijte smoothie do sklenice či dětského kelímku a připravte se na nadšené chvály vašeho dítěte.

Jahodovo-malinové smoothie je skvělou volbou jako rychlá a zdravá svačina nebo snídaně. Je to chutný způsob, jak doplnit vitamíny a minerální látky do stravy vašeho dítěte a podpořit jeho zdravý vývoj. Takže neváhejte, vyzkoušejte tento výjimečný recept a připravte dětem osvěžující jahodovo-malinové smoothie plné dobrot a vitamínů.

Meruňkové smoothie

Meruňkové smoothie je skvělou volbou, pokud chcete své děti potěšit chutným a zdravým mlsáním plným vitamínů. Meruňky jsou bohaté na antioxidanty, vlákninu a vitamín C, který pomáhá posílit imunitní systém vašich dětí. Toto smoothie je také skvělým zdrojem vitamínu A, který je důležitý pro správné fungování zraku.

Pro přípravu meruňkového smoothie potřebujete pouze několik jednoduchých ingrediencí. Zde je recept, kterým jistě dosáhnete obrovského úspěchu u vašich dětí:

Ingredience:

 • 10 meruněk
 • 1 banán
 • 1 sklenice vanilkového jogurtu
 • 1/2 sklenice pomerančové šťávy
 • 1 lžička medu (volitelné)

Příprava:

 1. Omyjte meruňky, zbavte je pecek a nakrájejte na menší kousky.
 2. Oloupejte banán a nakrájejte také na menší kousky.
 3. Vložte meruňky, banán, vanilkový jogurt a pomerančovou šťávu do mixéru.
 4. Smíchejte všechny ingredience dohladka, dokud nezískáte hladkou konzistenci smoothie.
 5. Případně můžete přidat lžičku medu, pokud preferujete sladčí chuť.
 6. Servírujte vychlazené a užijte si lahodné a osvěžující meruňkové smoothie!

Toto meruňkové smoothie je skvělou volbou pro snídani, svačinu nebo jako zdravá alternativa k občerstvení. Vaše děti budou nadšené z chutného ovocného nápoje plného živin. Takže neváhejte, vyzkoušejte tento recept a přineste do jídelníčku vašich dětí zdravou a chutnou alternativu!

Brokolice a banánové smoothie

Brokolice a banány jsou výbornou kombinací pro přípravu zdravého a výživného smoothie pro děti. Brokolice je bohatá na vitamíny, minerály a vlákninu, zatímco banány dodávají sladkou chuť a přirozenou cremovitost nápoje. Toto smoothie je skvělou volbou pro posílení imunitního systému dětí a dodání jim nezbytných živin.

Recept na brokolice a banánové smoothie je velmi jednoduchý. Stačí si připravit následující ingredience:

 • 1 šálek brokolice (čím víc, tím lépe!)
 • 1 zralý banán
 • 1/2 šálku mléka (můžete použít rostlinné mléko)
 • 1 lžičku medu (pokud preferujete sladší chuť)

Postup je také velmi snadný. Nejprve si opláchněte brokolici a rozdělte ji na menší kousky. Odeberte slupku z banánu a nakrájejte ho na plátky. Poté vložte brokolici, banán, mléko a lžičku medu do mixéru a mixujte, dokud nezískáte hladkou konzistenci. Pokud je smoothie příliš husté, přidejte trochu vody nebo mléka a znovu promíchejte.

Můžete také přidat do smoothie další ingredience podle chuti dětí, například čerstvé jahody nebo trochu vanilkového extraktu pro jemnější chuť. Pokud děti mají rády trochu žvýkání, můžete do smoothie přidat i mleté ořechy, které poskytnou další texturu a nutriční hodnotu.

Toto brokolice a banánové smoothie je skvělou svačinkou, která zasytí děti a dodá jim energii na celý den. Je to ideální způsob, jak přimět děti k příjmu zeleniny a poskytnout jim všechny potřebné živiny. Vyzkoušejte tento recept a přesvědčte se sami, jak snadné je připravit chutné dětské smoothie plné zdraví!

Jablko-špenátové smoothie

Jablko-špenátové smoothie je skvělou volbou pro děti, které nejsou zvyklé jíst zeleninu. Toto smoothie je skvělým způsobem, jak do jejich stravy zařadit vitamíny a minerály z ovoce i zeleniny, aniž by si toho všimly. Navíc je to ideální způsob, jak skrýt špenát, který mnoho dětí odmítá jíst.

Pro přípravu jablko-špenátového smoothie budete potřebovat 2 zralá jablka, hrst čerstvého špenátu, 1 banán a 200 ml mléka (můžete použít kravské, sojové, nebo mandlové mléko, podle preference vašeho dítěte).

Nejprve oloupejte jablka, odstraňte semínka a nakrájejte je na menší kousky. Potom přidejte jablka do mixéru spolu se špenátem, nasekaným banánem a mlékem. Mixujte všechny ingredience do hladké konzistence. Případně můžete přidat led, pokud preferujete studenější smoothie.

Toto smoothie je plné vitamínů a minerálů. Jablka jsou zdrojem vitamínu C a vlákniny, které podporují zdraví zažívání. Špenát je bohatý na železo, vitamín K a hořčík, které jsou důležité pro správný vývoj kostí a svalů. Banán je zdrojem draslíku, který pomáhá udržovat správnou funkci svalů a nervové soustavy. Mléko dodává smoothie vápník a bílkoviny nezbytné pro růst a vývoj dítěte.

Jablko-špenátové smoothie je ideální snídaní nebo svačinou pro děti. Jde o zdravou a chutnou alternativu k cukrovým nápojům a nesnackům, které mohou negativně ovlivnit jejich zdraví a energii. Nabídněte svému dítěti toto smoothie a věřte, že ho bude milovat!

2 - [Photo: A green apple and spinach smoothie, a sneaky way to introduce vitamins and minerals to your little ones. Sigma 85 mm f/1.4. No text.]. Sigma 85 mm f/1.4. No text.

Závěr

Dětská smoothie jsou skvělou možností, jak zvýšit příjem vitaminů a minerálů u dětí. Připravit je dokáže každý a pro děti je to zábava. Pamatujte však, že při výběru ingrediencí je důležité dbát na kvalitu a čerstvost.

Jedním z klíčových faktorů pro dobrou chuť dětského smoothie je použití vhodných ingrediencí. Kombinace ovoce a zeleniny je nejlepší volbou, protože tak dodáte tělu vašeho dítěte všechny potřebné živiny a zároveň mu zaručíte skvělou chuť. Ovoce přidá sladkost a zelenina přinese výživu.

Čas přípravy smoothie by neměl být delší než pár minut. Děti nemají trpělivost čekat a většinou je i vyruší něco jiného. Proto je vhodné mít připravené všechny suroviny dopředu a jednoduše je smíchat společně.

Při volbě mixéru je dobré zvolit takový, který je dostatečně silný na to, aby rozdrvily i tvrdší ovoce a zeleninu. Rovněž ho mějte pod dohledem, aby děti nebyly v jeho blízkosti, protože nože mohou být ostré.

Výše jsem zmínil pár konkrétních receptů na dětská smoothie, která se u našich dětí osvědčila nejvíce. Zkuste je připravit a uvidíte, že se budou dětem líbit i vám. Pokud ale máte jiné oblíbené recepty, rozhodně je zkuste a bavte se s dětmi při jejich přípravě.

Poslední ale ne nejméně důležitý je výběr správného času, kdy dát vašemu dítěti smoothie. Některé typy ovoce mohou způsobovat průjem, pokud se konzumují na lačno, proto je vhodné dávat smoothie jako svačinu nebo po hlavním jídle.

Vyzkoušejte různé kombinace ingrediencí, objevujte nové chutě a vytvářejte svá vlastní dětská smoothie recepty. Vaše děti budou nadšené z nového jídla a vy budete mít jistotu, že dostávají potřebné živiny.

3 - [Photo: A happy child sipping a colorful and nutritious smoothie, enjoying the benefits of fresh fruits and vegetables. Sigma 85 mm f/1.4. No text.]. Sigma 85 mm f/1.4. No text.

Doporučené články

2 komentář

 1. […] začít den? Zdravé smoothie je pro vás tím pravým! V dnešním článku se dozvíte, proč je smoothie skvělou volbou pro snídani, jaké jsou výhody konzumace smoothie a jak si připravit základní […]

 2. […] začněte je napájet látkami, které jim prospějí. Čtěte dál a získejte inspiraci pro nové dětské smoothie […]

Komentáře nejsou povoleny.